Okno to źródło naturalnego światła w pomieszczeniu, a zarazem podstawa naszego dobrego samopoczucia. W trosce o odpowiednie doświetlenie pomieszczeń nie możemy jednak zapominać o podstawowych parametrach użytkowych stolarki okiennej – izolacji termicznej i akustycznej oraz możliwości rozszczelnienia okna na wypadek zbyt wysokiej temperatury lub wilgotności powietrza wewnętrznego.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów producenci okien oferują szereg rozwiązań, takich jak:

  • okna plastikowe, drewniane, aluminiowe,
  • okna nieotwierane, uchylne, rozwierane, rozwierano-uchylne, przesuwne, uchylno-przesuwne, obrotowe, odchylne,
  • okna fasadowe i dachowe.
  • okna pcv

Wachlarz wyboru dodatkowo rozszerzają okna dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, od standardowych okien prostokątnych i kwadratowych, bo okna panoramiczne, łukowe czy trapezowe. Szereg niestandardowych rozwiązań możemy nabyć na indywidualne zamówienie, co dodatkowo pozwala na wybór kolorystyki ramy okiennej.

Na co zwrócić uwagę wybierając okna?

Wybór okien powinien być podyktowany względami funkcjonalnymi i estetycznymi. Bardzo ważne są parametry techniczne, których wartości wpływają na ograniczenie kosztów eksploatacji pomieszczeń. Na uwagę zasługują również dodatkowe systemy antywłamaniowe, dzięki którym możemy zwiększyć bezpieczeństwo okien i poprawić komfort snu.

Okna Katowice: Pomożemy w doborze i zadbamy o fachowy montaż

Deziro to Salon Okien zapewniający kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta. W stałym asortymencie posiadamy okna fasadowe i dachowe najlepszych marek. Ich wybór to gwarancja:

  • najwyższej estetyki,
  • precyzji wykonania,
  • bezkonkurencyjności pod względem parametrów użytkowych (izolacji cieplnej i akustycznej),
  • bezpieczeństwa,
  • trwałości.

Nasza oferta obejmuje stolarkę okienną z tworzywa, okna drewniane oraz nowoczesne okna z aluminium. Obok standardowych okien pokojowych oferujemy również okna balkonowe i tarasowe z dodatkowymi zabezpieczeniami przed niepożądanym otwarciem z zewnątrz.

Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta. Pomagamy Państwu w doborze okien adekwatnie do indywidualnych potrzeb i wymogów technicznych, jednocześnie zapewniając usługi profesjonalnego montażu. Montujemy okna fasadowe i dachowe w obiektach nowopowstających i nieruchomościach modernizowanych. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, wspieramy deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe o wysokim standardzie. Usługi świadczymy na terenie Katowic i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do współpracy! 

Pytania? Wątpliwości? Pomoc?

Zapraszamy do kontaktu